WYZWANIE 30 DNI - zMIANA NIEJEDNO MA IMIĘ
Zapraszam Cię na unikalny, 30 dniowy program zmiany i transformacji osobistej!
Przez 30 dni będziesz pracować nad własnym rozwojem w kierunku, który sobie sama obierzesz i dokładnie określisz. Ja jako twój life coach będę Ci towarzyszyć
i wspierać Cię na drodze Twojego rozwoju.

Jest to całkowicie program on-line, max. 6 osób w grupie.
DATA KOLEJNEJ EDYCJI KURSU: 1-30 pażdziernika 2020
Możesz zapisać się już dziś na inny termin kursu:

Edycja 3: 1 maja - 30 maja
Edycja 4: 1 czerwca - 30 czerwca
Edycja 5: 1 sierpnia - 30 sierpnia
Edycja 6: 1 października - 30 października
Edycja 7: 1 listopada - 30 listopada
Podczas tego kursu:
Określisz swój cel lub swoje cele do realizacji (krótko i długoterminowe)
Zyskasz wiedzę na czym polega zmiana w życiu człowieka i jakie są jej etapy.
Zbudujesz swoją wewnętrzną siłę i motywację do spełnienia swoich celów.
Nakreślisz konkretnie swoją ścieżkę rozwoju i zaczniesz ją realizować.
Zbudujesz większą świadomość
samej siebie.
Odkryjesz nowe możliwości.
Jeśli:
Co Ci oferuję w tym programie?
TWOJA INWESTYCJA:
Wartość całego pakietu to
970$
CENA PROMOCYJNA 1 EDYCJI WYZWANIA:
0 $
Nazywam się Beata Marciniak.

Coach ICI, trener międzykulturowy, trener biznesu, facylitatorka clean coaching, autorka serii książek „Zmiana niejedno ma imię”, autorka wielu publikacji na tematy coachingowe, a szczególnie coachingu w edukacji, travel coach, romanistka. 

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz certyfikowanych kursów, m.in. w Instytucie Zarządzania w Paryżu Fonction 2 (clean coaching), San Diego (cultural detective facilitator) Uniwersytetu Michigan (cross-cultural management), Coach ICI, a jako trener biznesu w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET w Warszawie. 

Od 2016 roku mieszka i pracuje w USA (jest ekspatką), głównie z ekspatami i imigrantami w projektach szkoleniowo-coachingowych dla klientów indywidualnych i biznesowych dla globalnych firm relokacyjnych. W swej pracy pomaga im w budowaniu relacji i adaptacji w zmianie w nowej kulturze lub obcym kraju, kładąc nacisk na komunikację międzykulturową, która może być sporym wyzwaniem. Duży obszar jej działalności to w tej chwili rola tzw. „lokalnego eksperta” i konsultantki stanu New Jersey (USA), dla ekspatów i ich rodzin przenoszących się  w te okolice. Z jej pomocą klienci mogą opracować odpowiedzi i znaleźć rozwiązania, bazujące na własnych wartościach, poglądach, normach i zwyczajach, na które szczególnie zwraca uwagę w procesach międzykulturowych. 

Proces coachingowy traktuje jako towarzyszenie klientowi w wyczekiwanej i najpiękniejszej podróży w dotarciu bezpiecznie na miejsce, w którym zawsze pragnął być i pomaga mu spojrzeć na świat z nowej perspektywy. Do tego bardzo często w swojej pracy odwołuję się do metody clean coaching, by umożliwić klientowi dotarcie do zupełnie nowych pokładów informacji, zagłębienie się w siebie oraz pomoc w nauczeniu się znajdowania samodzielnie odpowiedzi potrzebnych w tej podróży. 

Masz pytanie?
Wyślij do mnie wiadomość - na pewno odpowiem!
kontakt@beatamarciniak.pl