Jestem dyplomowanym i certyfikowanym coachem ICI, certyfikowanym trenerem międzykulturowym, trenerem biznesu oraz facylitatorką clean coaching Francuskiego Instytutu Zarządzania Fonction2 i Clean Coaching Polska, romanistką. 
Realizuję projekty coachingowe, prowadzę treningi m.in. z zakresu motywacji, komunikacji interpersonalnej, zarządzania stresem i konfliktami, kreatywności, coachingu i mentoringu, rozwoju osobistego.  Jako expat coach pomagam ludziom w adaptacji w nowym kraju, kulturze, środowisku. Inspiruję i motywuję do zmian lepszych niż dobre. W swej pracy wykorzystuję często pracę z metaforą osobistą jako skuteczną formą pomagającą w osiąganiu celu. 
Odkąd podróżuję, a w szczególności podróżuję często i intensywnie, a idąc jeszcze dalej – odkąd żyję w podróży (od 2016 jestem ekspatką) zmieniło się w mym życiu osobistym i zawodowym właściwie wszystko. Poprzez dostrzeżenie innych kultur uznałam, że mój światopogląd nie jest jedyny i najważniejszy w stosunku do innych kultur. Nie czuję już “zagrożenia” ze strony mieszkańców innych krajów, wyznawców innych religii. Ba! Zaczęłam doceniać, akceptować, być ciekawą… Zaczęłam się zachwycać i chłonąć. Ja jako ja, prywatnie, ale też jako coach stałam się bardziej elastyczna i potrafię dostosować się do różnic. Dzięki temu buduję relacje bardziej efektywnie i korzystam z nich w pełni. Ważne w tym wszystkim jest, że to wszystko nie oznacza, że nagle wyrzekam się swoich korzeni czy preferencji. Moje działania nie wiążą się z rezygnacją z siebie. Jestem kimś innym, ale jestem też paradoksalnie tą samą osobą. Z jedną różnicą: Teraz dopiero czuję się tak naprawdę sobą. Czuję się wolna. To jest moja prawdziwa wolność.
Jestem autorką serii książek “Zmiana niejedno na imię” o zmianach w życiu człowieka. Założeniem książek jest pokazanie autentycznych historii ludzkich. Moi bohaterowie żyją wokół nas i zgodzili się opowiedzieć o swoich zmianach z myślą zainspirowania czy zmotywowania innych ludzi. W tej chwili dostępne są już trzy części (spójrz w zakładce SKLEP)
Stworzyłam projekt Travel Coaching, w którym zachęcam ludzi do rozwoju osobistego poprzez podróżowanie. Zorganizowałam wiele tego typu projektów we Francji, Hiszpanii, USA. Wychodzę z założenia, że spojrzenie na swoje życie niejako “z zewnątrz” niewątpliwie ułatwia fizyczne przemieszczenie się, dalekie od miejsca zamieszkania.
Co daję swoim klientom?  – Swoją wiedzę i kompetencje, absolutną akceptację, energię, moc pozytywnego myślenia i wiarę, że na pewno dokonają tego, co sobie zaplanowali.
Jeśli zatem wiesz, że już czas wyruszyć w drogę by odnaleźć swoje lepsze życie – zapraszam na coaching, warsztaty i poczytania książek.