CAMINO5000

Idź własną
To projekt zrzeszający ludzi z całego świata, którzy zmierzają w jednym kierunku: ŻYCIA LEPSZEGO NIŻ DOBRE umownie zwaną CAMINO5000, a którego przewodnią myślą będzie "Idź własną drogą".
co to za projekt?
Camino de Santiago to droga niezwykła, która prowadzi do głebi samego siebie. Idąc umownie do Katedry św. Jakuba tak naprawdę spotykasz po drodze NAJPRAWDZIWSZEGO SIEBIE, tego, za którym tęsknisz najbardziej...

Skąd nazwa ŻYCIE LEPSZE NIŻ DOBRE?
Od książki Ziga Ziglara o tym samym tytule.
To świetna książka, na którą natrafiłam wiele lat temu i dzięki której zmieniłam swoje życie z dobrego na "lepsze niż dobre"
Dzisiaj chcę się z Tobą tym podzielić!

Skąd nazwa Camino?
Camino de Santiago to droga niezwykła, która prowadzi do głębi samego siebie. Idąc umownie do Katedry św. Jakuba tak naprawdę spotykasz po drodze NAJPRAWDZIWSZEGO SIEBIE, tego za którym tęsknisz najbardziej.
Camino de Santiago to droga, dla wszystkich: wierzących i niewierzących, kobiet i mężczyzn, to droga dla ludzi, którzy wychodzą na spotkanie samego siebie.

skąd liczba 5000?

To orientacyjny dystans lotniczy liczony w kilometrach (5000km) z miejsca, w którym mieszkam (Pennington w stanie New Jersey) do Santiago de Compostella w Hiszpanii.

skąd myśl przewodnia?
i co ona oznacza dla tego projektu?

Od tytułu książki mojego mentora i autorytetu Marka Kamińskiego, bo mowa w niej między innymi o tym, jak być tu i teraz, jak być sobą, nie udawać kogoś innego, uwolnić się: od oczekiwań innych, pożyć sobie. “Bo rzeczywistość podąża za energią. Myśl jest energią. Jeśli się tę energię skieruje w konkretną stronę, to rzeczywistość za nią podąży”.

na czym polega ten projekt?

jak dołączyć do wyzwania?

Jedynym warunkiem dołączenia do projektu jest posiadanie mojej książki ZMIANA NIEJEDNO MA IMIĘ cz. 3 - podróże (wersja papierowa lub e-book). Jeśli posiadasz tą książkę już teraz możesz poprosić o dołączenie do naszej grupy CAMINO5000.