CAMINO5000

Idź własną
To projekt zrzeszający ludzi z całego świata, którzy zmierzają w jednym kierunku: ŻYCIA LEPSZEGO NIŻ DOBRE umownie zwaną CAMINO5000, a którego przewodnią myślą będzie "Idź własną drogą".
co to za projekt?
Camino de Santiago to droga niezwykła, która prowadzi do głebi samego siebie. Idąc umownie do Katedry św. Jakuba tak naprawdę spotykasz po drodze NAJPRAWDZIWSZEGO SIEBIE, tego, za którym tęsknisz najbardziej...

Skąd nazwa ŻYCIE LEPSZE NIŻ DOBRE?
Od książki Ziga Ziglara o tym samym tytule.
To świetna książka, na którą natrafiłam wiele lat temu i dzięki której zmieniłam swoje życie z dobrego na "lepsze niż dobre"
Dzisiaj chcę się z Tobą tym podzielić!

Skąd nazwa Camino?
Camino de Santiago to droga niezwykła, która prowadzi do głębi samego siebie. Idąc umownie do Katedry św. Jakuba tak naprawdę spotykasz po drodze NAJPRAWDZIWSZEGO SIEBIE, tego za którym tęsknisz najbardziej.
Camino de Santiago to droga, dla wszystkich: wierzących i niewierzących, kobiet i mężczyzn, to droga dla ludzi, którzy wychodzą na spotkanie samego siebie.

skąd liczba 5000?

To orientacyjny dystans lotniczy liczony w kilometrach (5000km) z miejsca, w którym mieszkam (Pennington w stanie New Jersey) do Santiago de Compostella w Hiszpanii.

skąd myśl przewodnia?
i co ona oznacza dla tego projektu?

Od tytułu książki mojego mentora i autorytetu Marka Kamińskiego, bo mowa w niej między innymi o tym, jak być tu i teraz, jak być sobą, nie udawać kogoś innego, uwolnić się: od oczekiwań innych, pożyć sobie. “Bo rzeczywistość podąża za energią. Myśl jest energią. Jeśli się tę energię skieruje w konkretną stronę, to rzeczywistość za nią podąży”.

na czym polega ten projekt?

 • Łączymy się w grupę osób pod hasłem Camino5000 - Idź własną drogą.
 • Mamy do przejścia razem 5000 km.
 • Zaczynamy fizycznie iść 21 marca, tyle ile kto może i jak może (nawet 1 km tygodniowo - ważne, aby wyruszyć).
 • Codziennie jesteśmy w kontakcie, w grupie się rozwijamy, publikujemy posty z drogi, wklejamy zdjęcia, piszemy gdzie jesteśmy, motywujemy się, dzielimy refleksjami z drogi.
 • 2 razy w tygodniu będę publikować dla was live'y dotyczące jakiegoś zagadnienia rozwoju osobistego.
 • 1 raz w tygodniu spotykamy się na live podsumowującym cały tydzień, czyli ile kilometrów prześliśmy w tym tygodniu, a ile pozostało do mety, co się ważnego wydarzyło w grupie, jakie cele osiągneliśmy.
 • Będę zapraszać na live wspaniałych gości, będą z nami szli wartościowi ludzie.
 • Skupimy się na pozytywnej energii i pozytywnych przekazach.
 • Będzie mnóstwo nagród i mnóstwo sponsorów nagród, bo zasługujemy byśmy mogli być wynagradzani za nasz wysiłek.
  Z mojej strony będą to nagrody książkowe, sesje coachingowe, rozmowy transformujące, gadżety. Mamy też innych hojnych sponsorów.

jak dołączyć do wyzwania?

Jedynym warunkiem dołączenia do projektu jest posiadanie mojej książki ZMIANA NIEJEDNO MA IMIĘ cz. 3 - podróże (wersja papierowa lub e-book). Jeśli posiadasz tą książkę już teraz możesz poprosić o dołączenie do naszej grupy CAMINO5000.